Świeca wieczysta
Przenajświętsza Matko proszę Cię z całego serca o wstawiennictwo do Twojego Syna Jezusa Chrystusa, Boga Wszechmogącego wyproszenia łaski przebłagania i zadośćuczynienia za wszystkie grzechy całego mojego życia, świadome i nieświadome przewinienia i w intencji Panu Bogu wiadomej. Matuchno proszę Cie podaj mi swoją matczyną dłoń i nie wypuszczaj jej aż do śmierci. JEZU UFAM TOBIE . Lidia
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Matka Boża w Medjugoriu w najnowszym orędziu z dnia 20 lutego 2015 (danym Ivanowi) prosi nas o modlitwę o pokój. A także paulini na Jasnej Górze rozpoczęli teraz modlitwy o pokój. Oto odpustowa (przedsoborowa) MODLITWA O POKÓJ: \"Użycz, Panie, łaskawie pokoju za dni naszych, abyśmy, Twoim miłosierdziem wsparci, od grzechu wolnymi byli i od wszelkich zamieszek zabezpieczeni. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.\" - z Mszału Rzymskiego (3 lata odpustu - Św. Penitencjaria Apostolska, 3 III 1932). Jest to modlitwa wzięta z książeczki do nabożeństwa \"Ogień Miłości Jezusa Chrystusa\" wydanej przez \"Wydawnictwo książek do nabożeństwa J. Cebulski, Kraków, ul. Szewska 22\" za pozwoleniem Książęco-Metropolitalnej Kurii w Krakowie z dnia 20 V 1939 (X. STANISŁAW Bp. Wik. gen., X. Stefan Mazanek, L. 3456/39).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie. Pomagaj mi w nauce na studiach. Ześlij łaski pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę ś.p. Piotra Grzyba, brata mojej babci, który zmarł w zeszłym miesiącu.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę ś.p. Kazimierza Szopy, byłego podopiecznego Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie, w dwudziestą rocznicę jego śmierci (23 lutego).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, Uzdrowienie Chorych, proszę Cię o uzdrowienie zwyrodnienia kręgosłupa i chorego pęcherza mojej mamy.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę pokornie moich wybranych 14 świętych Patronów: 1. Św. PAWLE Apostole, Patronie mój od Chrztu świętego, upraszaj mi wiernośc przyrzeczeniom chrzcielnym aż na wieki wieków. Święci moi wybrani Patronowie MĘCZENNICY: św. Judo Tadeuszu, św. Janie Chrzcicielu i św. Ekspedycie - wspierajcie św. Pawła Apostoła w jego patronacie nade mną. 2. Św. ADAMIE Patriarcho, drugi Patronie mój od Chrztu świętego, upraszaj mi również wiernośc przyrzeczeniom chrzcielnym aż na wieki wieków. Święci moi wybrani Patronowie ZAŁOŻYCIELE zakonów: św. Augustynie, św. Franciszku i św. Magdaleno Zofio Barat - wspierajcie św. Adama, naszego Prarodzica, w jego patronacie nade mną. 3. Św. JÓZEFIE, Patronie mój od Bierzmowania, upraszaj mi wiernośc łasce Sakramentu Bierzmowania i przyrzeczeniom chrzcielnym aż na wieki wieków. Święte moje wybrane PATRONKI ze STAROŻYTNOŚCI: Niepokalane Serce Maryi, św. Anno i św. Mario Magdaleno, wspierajcie św. Józefa w jego patronacie nade mną. 4. Śś. ANIOŁOWIE Stróżowie moi, ilu was mam (nie wiem, czy jednego czy więcej), proszę upraszajcie mi wiernośc łaskom wszystkich przyjętych przeze mnie Sakramentów i przyrzeczeniom chrzcielnym aż na wieki wieków. Święci moi wybrani Patronowie ARCHANIOŁOWIE: św. Michale i św. Gabrielu, wspierajcie moich Aniołów Stróżów w ich opiece nade mną. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie. Pomagaj mi w nauce na studiach. Ześlij łaski pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Chcę Tobie Matko Fatimska powierzyć sprawę pobytu Mamy w Domu Opieki. Spraw dla niej jak najlepsze rozwiazanie.Powierzam Ci także moją \"drogową sprawę\". Dotknij też moją córkę Olę, pomóż jej odnależć wiarę. Daj Dary mężowi Józefowi do zwalczenia nałogu pijaństwa.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
INTENCJA: Aby powszechnie było znane i przyjmowane sercem noworoczne orędzie \\\"Świętej Miłości\\\", którego angielski oryginał jest pod datą 1 stycznia 2015 na stronie: www.holylove.org , a jego polskie tłumaczenie można przeczytac na stronie: http://www.zjednoczoneserce.com/2015/01/page/39/ - W tym orędziu Maryja zwracając się do wszystkich Czytelników tych orędzi powiedziała między innymi takie słowa w odniesieniu do nowego roku 2015: \\\"Pomnożę (rozmnożę) Wasze dobro i zwiększę łaskę w Waszych sercach [w roku 2015]. Zmiana stanie się rzeczą codzienną (zjawiskiem powszednim) w nowym roku - po całym świecie. Jednakże Jezus jest Waszym niezmiennikiem. (...) zawsze miejcie nadzieję, że zmiana przyniesie dobro.\\\" Jako uzupełnienie mogę od siebie dodac, że kiedy Maryja w orędziu \\\"Świętej Miłości\\\" z dnia 12 XII 2008 zapowiedziała, iż w ciągu nadchodzącego roku (2009) pojawi się w sposób WIDZIALNY dla ludzi i nawet kamer, to później pod koniec roku (w grudniu) rzeczywiście się to spełniło: były to szeroko komentowane jej pojawienia się nad kopułą jednego z kościołów w Egipcie, które można było fotografowac i filmowac kamerą. W Polsce na ten temat pisało znane czasopismo \\\"Vox Domini\\\" zamieszczając nawet odpowiednie zdjęcia, na których widac sfotografowaną świetlistą postac Maryi. Pismo \\\"Vox Domini\\\" zacytowało też stanowisko Koptyjskiej Ortodoksyjnej Kurii Biskupiej w Gizie zaczynające się słowami: \\\"Za panowania Jego Świątobliwości Shenouda III i Dumadiusa Anba, arcybiskupa Gizy. Biskupstwo Giza ogłasza, że Matka Boża ukazała się w Swojej postaci w kościele Warraq al-Hadar, w dzielnicy Giza, we wczesnych godzinach 11 grudnia 2009 (...)\\\" (Pełny tekst i zdjęcia są na str. 31 pisma \\\"Vox Domini\\\" numer 4(119)2009 ). To wszystko skłania mnie do oczekiwania na to, że również tegoroczne orędzie noworoczne \\\"Świętej Miłości\\\" może się najprawdopodobniej spełnic, a zawarte w nim obietnice POMNOŻENIA DOBRA spełnią się najpewniej tylko u tych ludzi, do których to orędzie dotrze i zostanie przyjęte z otwartością serca.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Dzisiaj, 11 lutego, we wspomnienie liturgiczne Matki Bożej z Lourdes, która objawiła się tam jako NIEPOKALANE POCZĘCIE, modlę się w szczególny sposób słowami trzech aktów strzelistych wziętych z dawnych książeczek do nabożeństwa: 1. \"Przez Twoje święte i Niepokalane Poczęcie, o Najśw. Maryjo Panno, oczyśc serce, ciało i duszę moją. Amen.\" (300 dni odpustu - św. Pius X). 2. \"O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy.\" (300 dni odpustu; odpust zupełny raz na miesiąc za codzienne odmawianie - Św. Penitencjaria Apostolska, 15 IV 1932). 3. \"Tobie, o Dziewico Matko, któraś nigdy żadną zmazą ani winy pierworodnej ani uczynkowej dotkniętą nie była, czystośc mego serca polecam i powierzam.\" (300 dni odpustu - Św. Penitencjaria Apostolska, 9 V 1932).
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo,które się rozpada.Mój mąż podał mnie na rozwód nie pytając mnie o zdanie.Ja nie chcę tego rozwodu bo kocham męża, ale on tego nie rozumie.Błagam kochane siostrzyczki i Matko Boża wspomóżcie nas swoją głęboką modlitwą niech odrodzi się w nas miłość i mąż na sprawie odwoła wszystkie zarzuty przeciwko mnie.Niech w naszej rodzinie znowu zapanuje radość i uwielbienie.Wierzę w Was bardzo mocno i Waszą modlitwę.Proszę jeszcze o zdrowie i wytrzymałość
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Dzisiaj, w kolejną rocznicę błogosławionej śmierci papieża Piusa XI, w roku św. Jana Pawła II ogłoszonym przez polski sejm, módlmy się do czcigodnych PAPIEŻY z ostatnich 150 lat, o których mamy szczególne podstawy sądzic, że są już w niebie: 1. Bł. Piusie IX, o którym dusze czyśccowe powiedziały, że poszedłeś prosto do nieba (jak podaje na str. 57 książka \"Rękopis z czyścca\" wydana w roku 1998 przez Michalineum), módl się za nami. 2. Św. Piusie X, módl się za nami. 3. Czcigodny Piusie XI, o którym francuska mistyczka Marta Robin powiedziała, że poszedłeś prosto do nieba (jak podaje na str. 402 książka \"Marta Robin - Nieruchoma podróż\", którą napisał Jean Jacques Antier, a udzielił jej IMPRIMATUR Arcybiskup Łódzki), módl się za nami. 4. Czcigodny sługo Boży Piusie XII, którego Pan Jezus nazwał papieżem anielskim i pochwalił Twoją pokorę i świętośc - w orędziu danym węgierskiej mistyczce s. Marii Natalii Kovacsics (jak podaje na str. 156 jej książka \"Maryja - Zwycięska Królowa Świata\", wydana w roku 2007 przez wydawnictwo Maria Vincit), módl się za nami. 5. Święci Janie XXIII i Janie Pawle II, kanonizowani w zeszłym roku, módlcie się za nami. 6. Bł. Pawle VI i sł. Boży Janie Pawle I, o których Pan Jezus powiedział, że jesteście w niebie i zachęcał do wzywania Was (jak podaje na str. 36 książka Rudolfa Szaffera \"Armia Najdroższej Krwi Chrystusa\" - wydanie V poszerzone z roku 2002 wydawnictwa Arka www.ppharka.hg.pl ), módlcie się za nami.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Dzisiaj, 9 lutego, we wspomnienie liturgiczne św. Apolonii, dziewicy i męczennicy, Patronki dentystów i Patronki w chorobach zębów, chciałbym prosic szczególnie o modlitwę, abym nigdy nie zwlekał, kiedy już jest czas udac się do dentysty, i abym zachował swoje zęby jak najdłużej, skoro jak dotąd na szczęście mam je jeszcze wszystkie, będąc już po czterdziestce. Matko Boża Uzdrowienie Chorych i św. Apolonio, Patronko dzisiejsza, upraszajcie mi WIELKĄ ROZTROPNOŚC w mojej trosce o moje zęby.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie. Pomagaj mi w nauce na studiach. Ześlij łaski pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Dzisiaj, 2 lutego, w Dniu Życia Konsekrowanego, w Roku Życia Konsekrowanego ogłoszonym przez papieża, chciałbym prosic o modlitwę: 1. za te zakony, z którymi miałem bezpośrednio do czynienia (w miejscu mojego urodzenia i w miejscu mojego obecnego zamieszkania, a ponadto w Szczecinie, w Licheniu, na Jasnej Górze i w Taize), a mianowicie: chrystusowców, dominikanów, franciszkanów, jezuitów, marianów, pallotynów, paulinów, salezjanów, braci z Taize, augustianki, boromeuszki trzebnickie, karmelitanki bose, misjonarki Miłości, niepokalanki i siostry Imienia Jezus; 2. za te zakony, z którymi miałem kontakt raczej pośredni (np. korespondencyjny): karmelitów, michalitów, misjonarzy św. Rodziny, pasjonistów, salwatorianów, werbistów, felicjanki, siostry Matki Bożej Miłosierdzia, urszulanki szare i wizytki; 3. za Siostry Benedyktynki i Siostry Kamedułki, które się modlą według intencji przedłożonych na tej stronie internetowej; 4. za Lidię Cholewę - pierwszą w Polsce wdowę konsekrowaną (którą przed laty znałem osobiście) i za wszystkie wdowy konsekrowane. --- Chciałbym, aby te cztery intencje, oprócz ich ogólnego sensu, były w szczególnym zakresie interpretowane zgodnie z moimi intencjami sprzed 21 lat, na które Pan Bóg w pewien sposób odpowiedział, jak mi się zdaje, w orędziu skierowanym do mnie w dniu 18 VIII 1993 na rekolekcjach Odnowy w Duchu Świętym w Dębnie Lubuskim.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, dzisiaj, 2 lutego, w Dniu Życia Konsekrowanego, w Roku Życia Konsekrowanego ogłoszonym przez papieża, upraszaj nam, byśmy wypełnili Twoje prośby, które wyraziłaś objawiając się 13 lipca 1947 w Montichiari jako RÓŻA DUCHOWNA (z trzema różami: białą, czerwoną i złotą) i przekazując takie słowa: \"Pragnę, by trzynasty dzień każdego miesiąca był obchodzony jako dzień maryjny. W okresie dwunastu poprzedzających go dni należy odmawiac modlitwy przygotowawcze. Ów dzień powinien byc dniem pokuty za obrażanie naszego Pana przez dusze Bogu poświęcone. Tymi przewinieniami przebijają oni moje Matczyne Serce i Serce mego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa trzema płonącymi mieczami. W tym dniu będę zsyłac na instytuty i zgromadzenia zakonne, które oddają mi tak wielką cześc, pełnię łask i świętośc powołań. Życzę sobie, by dzień 13 lipca każdego roku był uroczyście obchodzony we wszystkich instytutach życia konsekrowanego [jako święto Maryi Róży Duchownej]. Powinny go uświęcac specjalne modlitwy: Msza święta, Komunia święta, Różaniec i godzinna adoracja. Życzę sobie, by w każdej wspólnocie zakonnej i w każdym instytucie zakonnym żyły dusze obdarzone gorącym duchem modlitewnym, tak by mogły wyprosic łaskę utwierdzenia każdego powołania (biała róża). Życzę sobie, by można było także znaleźc w nich dusze, które wielkodusznie i w duchu ofiarnej miłości znoszą wszelkie życiowe próby i upokorzenia jako pokutę za obrażanie Boga przez ludzi poświęconych Bogu, żyjących w grzechu śmiertelnym (czerwona róża). Życzę sobie, by również inne dusze ofiarowały całe swoje życie jako pokutę za zdradę, z powodu której cierpi nasz Pan i której dopuścili się księża, popełniając zdradę Judasza (złota róża).\" (Georg Schmertzing \"Tajemnica Maryi\", str. 155-156, Klub dla Ciebie, Warszawa 2008).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie. Pomagaj mi w nauce na studiach. Ześlij łaski pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałbym prosic o modlitwę za dusze następujących ZMARŁYCH wraz z prośbą do Pana Boga, aby im też pozwolił wstawiac się za mną, kiedy to będzie możliwe: 1. Z mojego kręgu rodzinnego: babcię Marię Długoszowską, chrzestną Jadwigę Nazaruk, Ryszarda i Anielę Dudków, Marię Pawłowską. 2. Spośród moich nauczycieli szkolnych i akademickich: Stefanię (Stellę) Nowaczyk, Emilię Szumicką, Lidię Nierzwicką, profesora Tadeusza Brzezińskiego, docenta Józefa Jałowiczora, doktora Stanisława Bala, doktor Ewę Suszek. 3. Spośród lekarzy: Zofię Krzystolik, Janusza Wdowiaka. 4. Księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego. 5. Weronikę Piętkę, Gertrudę Puchałę, Alfredę Kaczorowską. - WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAC, PANIE, A ŚWIATŁOŚC WIEKUISTA NIECHAJ IM ŚWIECI. NIECH ODPOCZYWAJĄ W POKOJU. AMEN.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Cie maryjo wstaw się za mną u KOCHANEGO BOGA zebym poradziła sobie z problemami finansowymi ,żebym nie straciła mieszkania z powodu długów . Miłuję WSZYSTKICH SWIETYCH
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę zmarłego w zeszłym roku docenta dra hab. Grzegorza Szumiłowicza - byłego prodziekana Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej i byłego ordynatora III Kliniki Chirurgicznej w szpitalu na Pomorzanach w Szczecinie.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
\"Święta Maryjo, wspomożenie wiernych, módl się za nami.\" (300 dni odpustu). Matko Boża, dzisiaj (24 stycznia), w liturgiczne wspomnienie obowiązkowe św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, który jest głównym Patronem SALEZJANÓW, oraz w roku dwusetnej rocznicy urodzin Założyciela SALEZJANÓW - św. Jana Bosco, proszę Cię pokornie: podziękuj w niebie Panu Bogu za to, że zdążyłem w młodym wieku (21-24 lat) znaleźc się w parafii salezjańskiej pod wezwaniem św. Jana Bosco w Szczecinie i dzięki temu Ty wzięłaś mnie pod Twoją szczególną opiekę, zgodnie z następującymi słowami św. Jana Bosco z jego listu napisanego w Rzymie 10 maja 1884 roku: \"PRZED BOGIEM WAM OŚWIADCZAM: WYSTARCZY, ABY MŁODY CZŁOWIEK WSZEDŁ DO SALEZJAŃSKIEGO DOMU, ABY PRZENAJŚWIĘTSZA DZIEWICA NATYCHMIAST WZIĘŁA GO POD SWOJĄ SZCZEGÓLNĄ OPIEKĘ.\" (Jest to cytat ze str. 232 książki pt. \"Sny księdza Bosko\" pod redakcją Pietro Zerbino, wydanej w roku 2004 przez Wydawnictwo Salezjańskie za zgodą Władzy Duchowej). Maryjo Wspomożenie wiernych, tak szczególnie pod tym Tytułem czczona u salezjanów, uwielbiaj Trójcę Świętą, dziękuj Jej za to wszystko i upraszaj nam, abyśmy dobrze do końca z tych darów skorzystali. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie. Pomagaj mi w nauce na studiach. Ześlij łaski pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Dzisiaj, w Dniu Dziadka, chciałbym prosic o modlitwę za dusze moich zmarłych dziadków oraz przodków - tych noszących moje nazwisko, a także z rodziny Długoszowskich, Michalczewskich i Grzybów, w tym moich czterech pradziadków: Jana, Piotra, Stefana i Edmunda, oraz moje cztery prababcie: Marię z domu Kula, Mariannę z domu Gebrich, Helenę z domu Świstakowską i Anastazję z domu Cwieczkowską. Wieczny odpoczynek racz im dac, Panie, a światłośc wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomoc w doprowadzeniu wszystkich naszych spraw do końca z pomyślnym zakończeniem dla dobra rodziny i wyjście z trudnej sytuacji materialnej. O umocnienie wiary w rodzinie.
Ireneusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
1. Proszę o modlitwę za mojego stryjka Henryka z okazji jego Imienin (19 stycznia) oraz za mojego 91-letniego dziadka Stanisława z okazji Dnia Dziadka (22 stycznia): oby ich członkostwo w Apostolstwie Dobrej Śmierci było bardziej świadome i duchowo owocne. Matko Boska Patronko Dobrej Śmierci, módl się za nami! Wypraszaj, o Maryjo, wszelkie potrzebne łaski mojemu stryjkowi Heńkowi i dziadkowi Staśkowi. 2. Proszę też o modlitwę z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka o szczęście wieczne w niebie dla moich zmarłych: babci Maruni, babci Zosi i dziadka Jurka: Wieczny odpoczynek racz im dac, Panie, a światłośc wiekuista niechaj in świeci! Niech odpoczywają w pokoju. Amen. 3. Proszę również o modlitwę za moją pozostałą żyjącą rodzinę na tej ziemi: za rodziców oraz za moje trzy rodzone ciotki wraz z ich rodzinami. Spraw to, Panie Boże Miłosierny, abyśmy my wszyscy, cała rodzina, współpracowali stale z Twoją łaską i byli bogaci w wiarę, nadzieję i miłośc, a także w pokorę i czystośc. 4. Z okazji rozpoczynającego się dzisiaj (18 stycznia) Tygodnia Ekumenicznego proszę o modlitwę w intencji ujednolicenia dat Wielkanocy w Kościele katolickim i Kościołach prawosławnych, a także w intencji zrealizowania wszelkich zaleceń Bożych dotyczących ekumenizmu podanych w prawdziwych objawieniach prywatnych (takich jak orędzia dane Vassuli Ryden; prawdopodobnie również orędzia \"Świętej Miłości\" ze strony www.holylove.org , a byc może także orędzia dane nieżyjącej już od 20 lat Weronice Lueken w Bayside: www.tldm.org ).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie. Pomagaj mi w nauce na studiach. Ześlij łaski pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, dzisiaj, w 13. dniu miesiąca, w Roku Życia Konsekrowanego, upraszaj nam, byśmy wypełnili Twoje prośby, które wyraziłaś objawiając się 13 lipca 1947 w Montichiari jako RÓŻA DUCHOWNA (z trzema różami: białą, czerwoną i złotą) i przekazując takie słowa: \"Pragnę, by trzynasty dzień każdego miesiąca był obchodzony jako dzień maryjny. W okresie dwunastu poprzedzających go dni należy odmawiac modlitwy przygotowawcze. Ów dzień powinien byc dniem pokuty za obrażanie naszego Pana przez dusze Bogu poświęcone. Tymi przewinieniami przebijają oni moje Matczyne Serce i Serce mego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa trzema płonącymi mieczami. W tym dniu będę zsyłac na instytuty i zgromadzenia zakonne, które oddają mi tak wielką cześc, pełnię łask i świętośc powołań. Życzę sobie, by dzień 13 lipca każdego roku był uroczyście obchodzony we wszystkich instytutach życia konsekrowanego [jako święto Maryi Róży Duchownej]. Powinny go uświęcac specjalne modlitwy: Msza święta, Komunia święta, Różaniec i godzinna adoracja. Życzę sobie, by w każdej wspólnocie zakonnej i w każdym instytucie zakonnym żyły dusze obdarzone gorącym duchem modlitewnym, tak by mogły wyprosic łaskę utwierdzenia każdego powołania (biała róża). Życzę sobie, by można było także znaleźc w nich dusze, które wielkodusznie i w duchu ofiarnej miłości znoszą wszelkie życiowe próby i upokorzenia jako pokutę za obrażanie Boga przez ludzi poświęconych Bogu, żyjących w grzechu śmiertelnym (czerwona róża). Życzę sobie, by również inne dusze ofiarowały całe swoje życie jako pokutę za zdradę, z powodu której cierpi nasz Pan i której dopuścili się księża, popełniając zdradę Judasza (złota róża).\" (Georg Schmertzing \"Tajemnica Maryi\", str. 155-156, Klub dla Ciebie, Warszawa 2008).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę mojej ś.p. matki chrzestnej Jadwigi Nazaruk, o której śmierci dowiedziałem się trzy lata temu właśnie w święto Chrztu Pańskiego, tak jak dzisiaj.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
1. O Niepokalane Serce Maryi, upraszaj mi (i wszystkim chętnym) bogactwo Twoich trzech głównych cnót: pokory, czystości i miłości! 2. Patronowie moi od Chrztu świętego: św. Pawle Apostole i św. Adamie Patriarcho, upraszajcie mi przymnożenie cnót teologalnych wlanych mi na Chrzcie, tzn. wiary, nadziei i miłości! 3. Święty Józefie, Patronie mój od Bierzmowania, upraszaj mi (i wszystkim chętnym) bogactwo głównych cnót Twojej Oblubienicy Maryi, tj. pokory, czystości i miłości, a także przymnożenie cnót wlanych, które umacnia sakrament Bierzmowania, tzn. wiary, nadziei i miłości! 4. Wraz ze wszystkimi świętymi PATRIARCHAMI, o św. Anno, upraszaj nam pełnię czystości! 5. Wraz ze wszystkimi świętymi PROROKAMI, o św. Janie Chrzcicielu, upraszaj nam pełnię czystości! 6. Wraz ze wszystkimi świętymi APOSTOŁAMI, o św. Judo Tadeuszu, upraszaj nam pełnię czystości! 7. Wraz ze wszystkimi świętymi UCZNIAMI PAŃSKIMI, o św. Mario Magdaleno, upraszaj nam pełnię czystości! 8. Wraz ze wszystkimi świętymi MĘCZENNIKAMI, o św. Ekspedycie, upraszaj nam pełnię czystości! 9. Wraz ze wszystkimi świętymi BISKUPAMI i DOKTORAMI KOŚCIOŁA, o św. Augustynie, upraszaj nam pełnię czystości! 10. Wraz ze wszystkimi świętymi WYZNAWCAMI, o św. Franciszku, upraszaj nam pełnię czystości! 11. Wraz ze wszystkimi świętymi DZIEWICAMI, o św. Magdaleno Zofio Barat, upraszaj nam pełnię czystości! 12. Wraz ze wszystkimi świętymi ANIOŁAMI, śś. Archaniołowie Michale i Gabrielu, upraszajcie nam pełnię czystości! Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę ś.p. Józefa Kromskiego (byłego podopiecznego Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie) w dwudziestą rocznicę jego śmierci.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy. Ześlij łaski pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Dzisiaj, 6 stycznia, w dniu greckokatolickiej i prawosławnej Wigilii Bożego Narodzenia, proszę Cię pokornie, Matko Boża Fatimska: uproś nam u Syna Twego ujednolicenie we wszystkich latach dat Wielkanocy w całym Kościele na Wschodzie i Zachodzie, i to najlepiej tak, jak to już uczyniono w Ziemi Świętej (oprócz tylko samej Jerozolimy), czyli poprzez przejście katolików rzymskich na wschodni sposób obliczania daty Wielkanocy. I oby się to stało, zgodnie z obietnicą Pana (daną za pośrednictwem mistyczki Vassuli Ryden), pierwszym krokiem do zrządzonego potem przez Boga zjednoczenia Kościołów Wschodu i Zachodu, zjednoczenia katolików, prawosławnych i protestantów. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Dwie modlitwy, które ofiaruję według intencji zaleconych w najnowszej akcji \\\"Twojego światła w Fatimie\\\", a mianowicie dla wynagrodzenia zniewag czynionych Najświętszej Rodzinie w związku z okresem świąt Bożego Narodzenia: 1.\\\"JEZU, MARYJO, JÓZEFIE ŚW., WAM ODDAJĘ SERCE I DUSZĘ MOJĄ. JEZU, MARYJO, JÓZEFIE ŚWIĘTY, BĄDŹCIE ZE MNĄ PRZY MYM SKONANIU. JEZU, MARYJO, JÓZEFIE ŚWIĘTY, NIECHAJ W OBECNOŚCI WASZEJ DUCHA MEGO BOGU ODDAM W POKOJU. AMEN.\\\" (7 lat odpustu za każde z tych wezwań, czyli razem 21 lat. Odpust zupełny raz na miesiąc za codzienne odmawianie. - Św. Penitencjaria Apostolska, 12 X 1936). 2.\\\"Panie Jezu Chryste, który będąc poddanym Maryi i Józefowi rodzinne życie niewysławionymi cnotami uświęciłeś, spraw, abyśmy za ich pomocą przykładami Twej świętej Rodziny zostali pouczeni oraz do wiecznego z nimi współżycia dopuszczeni. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.\\\" (5 lat odpustu; odpust zupełny raz na miesiąc za codzienne odmawianie: warunki zwykłe. - Św. Penitencjaria Apostolska, 3 IX 1936) - Są to dwie modlitwy wzięte z książeczki do nabożeństwa \\\"Ogień Miłości Jezusa Chrystusa\\\" wydanej w roku 1939 przez \\\"Wydawnictwo książek do nabożeństwa J. Cebulski, Kraków, ul. Szewska 22\\\" za pozwoleniem Książęco-Metropolitalnej Kurii w Krakowie z dnia 20 V 1939 (X. STANISŁAW Bp. Wik. gen., X. Stefan Mazanek, L. 3456/39).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O wszystkie łaski dla ratunku najpierw dusz, a następnie ciał - we wszystkich krajach świata: 1. dla krajów wschodniochrześcijańskich: Matko Boża i św. Pawle Apostole, którego Domem jest Kościół Wschodu, módlcie się za nami; 2. dla katolickich krajów słowiańskich, krajów bałtyckich i ugrofińskich: Matko Boża i św. Kazimierzu - Patronie Polski i Litwy, módlcie się za nami; 3. dla krajów italoromańskich: Matko Boża i św. Franciszku - Patronie Włoch, módlcie się za nami; 4. dla krajów galloromańskich: Matko Boża i św. Tereso od Dzieciątka Jezus - Patronko Francji, módlcie się za nami; 5. dla krajów iberoromańskich: Matko Boża i św. Tereso z Avila - Patronko Hiszpanii, módlcie się za nami; 6. dla krajów anglosaskich i celtyckich: Matko Boża i św. Jerzy - Patronie Anglii, módlcie się za nami; 7. dla pozostałych krajów germańskich: Matko Boża i św. Michale Archaniele - Patronie Niemiec i Austrii, módlcie się za nami; 8. dla pozostałych krajów świata: Matko Boża i św. Aniołowie Stróżowie krajów, módlcie się za nami.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
1 stycznia - Światowy Dzień Pokoju (ustanowiony przez bł. Pawła VI). MODLITWA O POKÓJ: Użycz, Panie, łaskawie pokoju za dni naszych, abyśmy, Twoim miłosierdziem wsparci, od grzechu wolnymi byli i od wszelkich zamieszek zabezpieczeni. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen. - z Mszału Rzymskiego (3 lata odpustu - Św. Penitencjaria Apostolska, 3 III 1932).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Znana wspomożycielka dusz czyśccowych (nieżyjąca już) Maria Simma pisała w swojej książeczce \\\"Moje przeżycia z Duszami Czyśccowymi\\\" (str. 38, wydanie ojca St. Skudrzyka, T.J.), że te dusze \\\"najczęściej zjawiają się w pierwszą sobotę miesiąca, w święto Matki Boskiej i w poście. Szczególnie dużo ich przyjśc może w Wielki Tydzień, w listopadzie i w Adwencie.\\\" Dlatego dzisiaj, w Adwencie i w święto Matki Boskiej (18 XII - wspomnienie Oczekiwania NMP, czyli MB Oczekującej Bożego Dzieciątka), chciałbym prosic o modlitwę za zmarłych: 1. z mojej rodziny: babcię Marunię, babcię Zosię, dziadka Jurka, wujka Ryśka i zmarłych z dalszej rodziny (znanych bardziej moim rodzicom niż mnie) oraz znanych mi powinowatych moich ciotek i dawnych bliższych znajomych rodziny; 2. zmarłych z mojej byłej szkoły podstawowej (12 osób), liceum (3 osoby) i uczelni (25 osób); 3. Alfredę Kaczorowską, Zofię i Józefa Kromskich, Kazimierza Szopę i zmarłych wolontariuszy szczecińskiego Hospicjum św. Jana Ewangelisty; 4. Józefa Kwiatkowskiego i zmarłych uczestników spotkań Odnowy w Duchu Świętym w parafii św. Jana Bosco w Szczecinie w latach 1991-1996; 5. moich rodziców chrzestnych Jadwigę i Jerzego; 6. księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego; 7. księdza marianina z Lichenia - Olgierda Nassalskiego, ojca pasjonistę Dominika Busztę i księdza Krzysztofa Pasiekę MSF z Apostolstwa Dobrej Śmierci; 8. księdza kanonika Tadeusza Moskala; 9. prymasa Józefa Glempa i trzech nieżyjących arcybiskupów szczecińsko-kamieńskich: Kazimierza Majdańskiego, Mariana Przykuckiego i Zygmunta Kamińskiego; 10. Pawła Szczerzyńskiego i Piotra Radonia; 11. troje moich zmarłych lekarzy; 12. profesora Wolfganga Richtera z Berlina.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
W obliczu rozpoczynającego się orkanu \"Aleksandra\", który zwłaszcza jutro i pojutrze ma szalec nad Polską, módlmy się do odpowiednich Patronów, aby nas uchronili od wszelkiej szkody: 1. Matko Boża Loretańska, Patronko dnia dzisiejszego (10 XII), módl się za nami. 2. Św. Andrzeju Bobolo, Patronie Polski i Patronie pomocny w zażegnywaniu wielkich katastrof (jak to sam powiedziałeś w objawieniu danym Fulli Horak), módl się za nami. 3. Święci January i Bernardzie z Clairvaux, Patronowie od klęsk żywiołowych, módlcie się za nami. 4. Święci Janie Nepomucenie i Donacjanie biskupie Reims, Patronowie od powodzi, módlcie się za nami. 5. Święci męczennicy Teodorze i Walerianie, Patronowie od sztormów, módlcie się za nami. 6. Święty Mauriliusie (Mauryliuszu), Patronie od utonięc, módl się za nami. 7. Święte Agato i Scholastyko oraz św. January, Patronowie w czasie burzy, módlcie się za nami. 8. Święci Janie Chrzcicielu i Pawle Apostole, Patronowie w czasie gradobicia, módlcie się za nami. 9. Święci Florianie i Antoni Pustelniku oraz św. Agato, Patronowie od pożarów, módlcie się za nami. 10. Święci Janie Boży, Kamilu de Lellis i Katarzyno Genueńska, Patronowie chorych ustanowieni przez papieży Leona XIII i Piusa XII, módlcie się za nami. 11. Święci Rochu i Sebastianie, tradycyjni Wspomożyciele w czasie chorób zaraźliwych, wraz ze wszystkimi świętymi Wspomożycielami orędujcie za nami u Pana i trzymajcie dyżur ratowniczy nad nami we dnie i w nocy, a także wstawiajcie się stale za nami u Maryi, Wspomożycielki Wiernych i Matki Nieustającej Pomocy, aby nic nam się nie stało w czasie tej klęski oraz wszystkich innych. 12. Jezu Miłosierny, ufamy Tobie. Jezu Miłosierny, ufamy Tobie. Jezu Miłosierny, ufamy Tobie. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę zmarłego w październiku ś.p. Piotra Radonia, który cierpiał na tzw. amelię totalną, czyli urodził się bez rąk i nóg.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Dzisiaj, w przededniu uroczystości NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP, módlmy się o CZYSTOŚC wymaganą przez VI i IX przykazanie Dekalogu, aby była ona jak najpowszechniejsza na świecie, gdyż na 100 potępionych w piekle dziewięcdziesięciu dziewięciu jest tam GŁÓWNIE z powodu nieczystości, a setny potępiony jest w piekle między innymi z powodu nieczystości (tak mówił św. Alfons Maria Liguori, Doktor Kościoła, Założyciel redemptorystów); a z kolei w nadprzyrodzonych snach-wizjach św. Jana Bosco czystośc została nazwana KRÓLOWĄ CNÓT, wraz z którą do człowieka przychodzą WSZYSTKIE inne cnoty (czyli mając czystośc ma się wszystko, czego potrzeba!!!). Módlmy się: 1. O Niepokalane Serce Maryi i św. Magdaleno Zofio Barat - Dziewice Czcicielki Serca Bożego, upraszajcie nam dar dziewiczej czystości!. 2. Święci Józefie i Anno - Rodzino najbliższa Maryi, upraszajcie nam dar maryjnej czystości! 3. Święci Archaniołowie Michale i Gabrielu - Stróże Maryi, upraszajcie nam dar anielskiej czystości! 4. Święci Janie Chrzcicielu i Mario Magdaleno - Bohaterowie czterech Ewangelii, upraszajcie nam dar ewangelicznej czystości! 5. Święci Augustynie i Franciszku - Założyciele starych zakonów, upraszajcie nam dar iście zakonnej czystości! 6. Święci Judo Tadeuszu i Ekspedycie - Patronowie spraw trudnych i beznadziejnych, upraszajcie nam pokonanie wszystkich trudności na drodze do wiecznej czystości! 7. Święci Pawle Apostole i Adamie Patriarcho - Patronowie moi od Chrztu świętego, upraszajcie nam, aby stan należytej czystości, godnej przyjętego przez nas Chrztu, zachował się nienaruszony i nieskalany aż do naszej szczęśliwej wieczności w Niebie! Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Andzeliki, aby Bóg zesłał na nią Ducha Świętego, aby za jej pośrednictwem wyjaśnić bolesne sprawy, a także w intencji jej związku, aby miłość wygrała a przebaczenie nie było wysiłkiem. o łaskę wiary i nawrócenia dla tych dwojga!!!!
tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Barbary- o dary Ducha Świętego dla niej, łaskę wiary, przebaczenia, zdrowia i Miłosierdzia Bożego. O Błogosławieństwo Boże dla niej.
dorota
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Doroty aby trwała w niezachwianej wierze mimo licznych prób i przeciwności. aby Bóg rozwiązał ostatecznie gnębiącą ją sprawę z Robertem. O Dary Ducha Świętego dla niej i łaskę posiłkująca.
dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Dzisiaj, w dniu rozpoczęcia Roku Życia Konsekrowanego, chciałbym prosic o modlitwę: 1. za te zakony, z którymi miałem bezpośrednio do czynienia (w miejscu mojego urodzenia i w miejscu mojego obecnego zamieszkania, a ponadto w Szczecinie, w Licheniu, na Jasnej Górze i w Taize), a mianowicie: chrystusowców, dominikanów, franciszkanów, jezuitów, marianów, pallotynów, paulinów, salezjanów, braci z Taize, augustianki, boromeuszki trzebnickie, karmelitanki bose, misjonarki Miłości, niepokalanki i siostry Imienia Jezus; 2. za te zakony, z którymi miałem kontakt raczej pośredni (np. korespondencyjny): karmelitów, michalitów, misjonarzy św. Rodziny, pasjonistów, salwatorianów, werbistów, felicjanki, siostry Matki Bożej Miłosierdzia, urszulanki szare i wizytki; 3. za Siostry Benedyktynki i Siostry Kamedułki, które się modlą według intencji przedłożonych na tej stronie internetowej. Chciałbym, aby te trzy intencje, oprócz ich ogólnego sensu, były w szczególnym zakresie interpretowane zgodnie z moimi intencjami sprzed 21 lat, na które Pan Bóg w pewien sposób odpowiedział, jak mi się zdaje, w orędziu skierowanym do mnie w dniu 18 VIII 1993 na rekolekcjach Odnowy w Duchu Świętym w Dębnie Lubuskim.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O pracę dla Pawła, która pozwoli mu wykorzystać dane mu przez Boga talenty.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
INTENCJA: Aby powszechnie była znana wśród Polaków (i nie tylko) książka Anny Dąmbskiej pt. \\\"Bóg zaprasza do przyjaźni\\\" wydana w roku 2012 przez Michalineum, posiadająca IMPRIMI POTEST Przełożonego Generalnego Zakonu Michalitów, w której Pan Bóg kieruje swoje słowa do wszystkich, którzy zechcą je przyjąc sercem, a słowa te są na przykład takie: 1. \\\"Ja jestem dobrym Ojcem. Dbam o zdrowie duchowe i fizyczne moich dzieci. Dlatego otrzymujecie ode Mnie to, co jest dla was pożyteczne, i w takich ilościach, aby wam nie zaszkodziło.\\\" (z rozdz. 11). 2. \\\"(...) w każdej chwili waszego życia jestem obecny, kocham was, doradzam wam, strzegę was i prowadzę.\\\" (z rozdz. 21). 3. \\\"(...) możecie byc pewni, że wasze ręce zawsze będą pełne moich darów i nie zabraknie wam moich dóbr. Uwierzcie Mi, że są nieocenione.\\\" (z rozdz. 37). 4. \\\"Ja coraz mocniej zaznaczam swoją obecnośc w waszym życiu.\\\" (z rozdz. 21). 5. \\\"(...) proszę, abyście raczej zawierzali Mi, że na waszej drodze odnajdziecie wszystko, co będzie wam potrzebne, gdyż jestem hojnym i zapobiegliwym Ojcem.\\\" (z rozdz. 19).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
INTENCJA: Aby jak najpowszechniej była znana i akceptowana przez wszystkich książka Anny Dąmbskiej \\\"Bóg zaprasza do przyjaźni\\\" wydana przez Michalineum z kościelnym pozwoleniem druku (IMPRIMI POTEST Przełożonego Generalnego Michalitów z dnia 9 stycznia 2012 roku), zawierająca objawione z Nieba słowa Boże skierowane do wszystkich, którzy je zechcą przyjąc do serca, np. takie: 1.\\\"Im gorzej jest z wami, tym bardziej spieszę wam z pomocą - teraz przez moje słowa, które są obietnicą i rękojmią objęcia opieką tych, którzy Mi zawierzą.\\\" (z rozdz. 12). 2.\\\"Nikt nie jest Mi zbędny. Z każdym z was współpracowac pragnę wedle jego zamiłowania i umiejętności i wedle mojej mocy.\\\" (z rozdz. 45). 3.\\\"(...) jestem wieczystym Ojcem, kochającym, łagodnym, wyrozumiałym, opiekuńczym, wciąż was szczodrze obdarowującym, dbającym o wasz właściwy rozwój, przede wszystkim duchowy.\\\" (z rozdz. 50). 4.\\\"Od waszego stosunku do siebie wzajem zależec będzie moja pomoc dla was.\\\" (z rozdz. 25). 5.\\\"(...) nie żądam od was nic nadzwyczajnego ani niemożliwego.\\\" (z rozdz. 21). 6.\\\"Zło jest zawsze krótkowzroczne. W swoich planach liczy tylko na doraźne korzyści.\\\" (z rozdz. 33). 7.\\\"Otaczają was ludzie poranieni, którzy w następstwie odniesionych ran sami ranią innych.\\\" (z rozdz. 36). 8.\\\"Kościół mój, Matka wasza, przez całe życie usiłuje was kierowac na moje drogi.\\\" (z rozdz. 11).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
INTENCJA: Aby jak najpowszechniej była znana i akceptowana na całym świecie książka Anny Dąmbskiej \\\"Bóg zaprasza do przyjaźni\\\" wydana w roku 2012 przez Michalineum z kościelnym pozwoleniem druku (IMPRIMI POTEST Przełożonego Generalnego Michalitów z dnia 9 stycznia 2012). W książce tej za pośrednictwem autorki sam Pan Bóg kieruje swoje słowa do wszystkich, którzy je zechcą przyjąc do serca, a są one na przykład takie: 1.\\\"(...) każdy byt, który powołałem do istnienia, otaczam opieką, podtrzymuję jego życie, dbam o jego rozwój i wspomagam we wszystkich jego słusznych wyborach. To mówię o rodzinie ludzkiej.\\\" (z rozdz. 44). 2.\\\"Dlatego mówię: bez względu na waszą niewiernośc, zepsucie, zło, które sobie wzajem czynicie, bez względu na ciężar waszych win, na zaślepienie i zajadłą nienawiśc, z jaką wielu z was Mnie zwalcza, Ja zrobię wszystko, aby uratowac jak najwięcej z was - a chciałbym każdego - jeśli nie do życia na ziemi, to do życia w wieczności.\\\" (z rozdz. 4). 3.\\\"Ojciec wie, co potrzebne jest dziecku.\\\" (zrozdz. 11). 4.\\\"Potrzeba, abyście wspomagali się, dóbr udzielali sobie wzajemnie, bronili słabych, chronili wszystkich waszych braci potrzebujących opieki i służyli jedni drugim wedle posiadanych darów.\\\" (z rozdz. 31). 5.\\\"(...) chwała wasza leży w jak najściślejszym złączeniu się ze Mną, tak abyśmy rozumieli się i współdziałali w takiej służbie, do jakiej was wyposażyłem, nie zaś w takiej, którą sobie upodobacie, bo możecie w niej odnieśc sukces oraz zyskac prestiż i zaszczyty.\\\" (z rozdz. 5). 6.\\\"Nie żądam od was wiele: tylko tyle, na ile was stac.\\\" (z rozdz. 50). 7.\\\"Chcę, aby zrozumiano, że prawa moje nie są zakazami i nie ograniczają was; przeciwnie, są radami Ojca, który pragnie prawidłowego rozwoju tak pojedynczych ludzi, jak i całych narodów.\\\" (z rozdz. 25).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża oraz św. Janie Pawle II - proszę Was pokornie: uproście to u Boga, aby powszechnie była znana i akceptowana na całym świecie książka Anny Dąmbskiej \\\"Bóg zaprasza do przyjaźni\\\" wydana w roku 2012 przez Michalineum z kościelnym pozwoleniem druku (IMPRIMI POTEST Przełożonego Generalnego Michalitów, ks. Kazimierza Radzika CSMA). Książka ta zawiera podane z Nieba słowa Pana Boga, skierowane do każdego, kto zechce je przyjąc do serca, a są one na przykład takie: 1.\\\"Pozwalam wam życ wedle waszych pragnień, licząc na waszą wiernośc i wspomagając was tak delikatnie i ostrożnie, żebyście nie poczuli się niesamodzielni.\\\" (z rozdz. 10). 2.\\\"Obecnie jest czas wyboru. Sytuacja światowa zmusi was do ostatecznego opowiedzenia się za Mną lub przeciw Mnie.\\\" (z rozdz. 10). 3.\\\"Życie jest krótkie, dzieci, a potem pozostaje żal za niewykorzystanymi okazjami niesienia pomocy.\\\" (z rozdz. 48). 4.\\\"Bez mojego stałego podtrzymywania nikt z ludzi nie przeżyłby ani sekundy.\\\" (z rozdz. 16). 5.\\\"Chocbyście wiele lat trwali w oddaleniu ode Mnie, nigdy wam tego nie wypomnę, gdyż znam wielośc przyczyn, które was powstrzymywały. Najważniejszą z nich jest zły przykład otoczenia i nacisk błędnych teorii filozoficznych, których wiele przypada na każde stulecie.(...) Obecnie jest to liberalizm, cześc dla \\\'postępu\\\', New Age, filozofia i sekty wschodnie, herezje, ezoteryzm, okultyzm, satanizm i wiele innych, a także ogromna a niczym nie uzasadniona pycha poszczególnych ludzi, którzy widzą swój cel w posiadaniu i realizują go uparcie, a często bezwzględnie.\\\" (z rozdz. 38). 6.\\\"Wszystko, co powiedziałem wam, mówiłem jako przestrogi, abyście nie błądzili, długo żyli i dobrze się wam wiodło.\\\" (z rozdz. 28).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
INTENCJA: Aby jak najpowszechniej była znana i akceptowana wśród Polaków i na całym świecie książka Anny Dąmbskiej pt. \\\"Bóg zaprasza do przyjaźni\\\" wydana w roku 2012 przez Michalineum i posiadająca IMPRIMI POTEST Przełożonego Generalnego Zakonu Michalitów z dnia 9 stycznia 2012. Książka ta zawiera słowa Pana naszego i Boga skierowane do wszystkich, którzy zechcą te słowa przyjąc do serca, a są one między innymi takie: 1.\\\"Nie każę wam dźwigac ciężarów ponad siły. To świat was nimi obarcza (...). Niosę wam pokój, nadzieję i wolnośc.\\\" (z rozdz. 22). 2.\\\"Jeżeli będziecie trwac w przyjaźni ze Mną, wszystko, co w was było niegodne dziecka Bożego, powoli zacznie zanikac.\\\" (z rozdz. 40). 3.\\\"Wchodzę w środowisko każdego z was, aby uświęcic wasze codzienne życie, napełnic radością monotonię dni i otwierac wasze oczy, abyście coraz lepiej dostrzegac mogli potrzeby ludzkie dookoła was.\\\" (z rozdz. 34). 4.\\\"Ja jestem stale przy was - żywy i kochający.\\\" (z rozdz. 39). 5.\\\"Potrzeba wam pewności, że jestem obecny przy każdym z was, że zawsze możecie liczyc na moją pomoc, opiekę i obronę, że oczy moje spoczywają na was, a miłośc moja postępuje przed wami i wskazuje wam drogę.\\\" (z rozdz. 15). 6.\\\"(...) jestem Ojcem, Ojcem wyrozumiałym, dostępnym, serdecznie wami zainteresowanym. Zajmują Mnie wasze marzenia i pragnienia, ale Ja nie sądzę i nie potępiam was.\\\" (z rozdz. 10).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji prowadzenia mnie przez Matkę Bożą i opieki nade mną w znanej Bogu sprawie. Powierzam tę sprawę Matce Bożej i desperacko błagam Ją o pomoc... Dziękuję
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałbym prosic o modlitwę w intencji mojej wizyty u lekarza w przyszłym tygodniu (25 XI), aby cały mój wyjazd do innego miasta na tę wizytę przebiegł pomyślnie i abym otrzymał takie recepty na leki, jakich potrzebuję (żebym potem miał cały rok spokoju).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Teraz, w listopadzie - miesiącu dusz czyśccowych, chciałbym prosic o modlitwę za zmarłych: 1. z mojej rodziny: babcię Marunię, babcię Zosię, dziadka Jurka, wujka Ryśka i zmarłych z dalszej rodziny (znanych bardziej moim rodzicom niż mnie) oraz znanych mi powinowatych moich ciotek i dawnych bliższych znajomych rodziny; 2. zmarłych z mojej byłej szkoły podstawowej (12 osób), liceum (3 osoby) i uczelni (25 osób); 3. Alfredę Kaczorowską, Zofię i Józefa Kromskich, Kazimierza Szopę i zmarłych wolontariuszy szczecińskiego Hospicjum św. Jana Ewangelisty; 4. Józefa Kwiatkowskiego i zmarłych uczestników spotkań Odnowy w Duchu Świętym w parafii św. Jana Bosco w Szczecinie w latach 1991-1996; 5. moich rodziców chrzestnych Jadwigę i Jerzego; 6. księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego; 7. księdza marianina z Lichenia - Olgierda Nassalskiego, ojca pasjonistę Dominika Busztę i księdza Krzysztofa Pasiekę MSF z Apostolstwa Dobrej Śmierci; 8. księdza kanonika Tadeusza Moskala; 9. prymasa Józefa Glempa i trzech nieżyjących arcybiskupów szczecińsko-kamieńskich: Kazimierza Majdańskiego, Mariana Przykuckiego i Zygmunta Kamińskiego; 10. Pawła Szczerzyńskiego; 11. troje moich zmarłych lekarzy; 12. profesora Wolfganga Richtera z Berlina.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o łaskę pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Błogosławiona Karolino Kózkówno, dzisiaj, w Twoje święto i w 100-lecie Twojej męczeńskiej śmierci w obronie czystości, błagam Cię: upraszaj mi dar zupełnej i wszystko ogarniającej CZYSTOŚCI - tej Królowej Cnót, wraz z którą do człowieka przychodzą wszystkie inne cnoty (jak to miał objawione w swych nadprzyrodzonych snach-wizjach św. Jan Bosco, Założyciel salezjanów, a można to znaleźc na str. 49-50 i 200 w książce \"Sny księdza Bosko\" pod redakcją Pietro Zerbino, którą w roku 2004 wydało Wydawnictwo Salezjańskie za zgodą Władzy Duchownej). Modlę się też w szczególny sposób do Matki Bożej słowami dwóch przedsoborowych aktów strzelistych: 1. \"Przez Twoje święte i Niepokalane Poczęcie, o Najśw. Maryjo Panno, oczyśc serce, ciało i duszę moją. Amen.\" (300 dni odpustu - św. Pius X). 2. \"Tobie, o Dziewico Matko, któraś nigdy żadną zmazą ani winy pierworodnej ani uczynkowej dotkniętą nie była, czystośc mego serca polecam i powierzam.\" (300 dni odpustu - Św. Penitencjaria Apostolska, 9 V 1932).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Jezu, wybacz mojemu chłopakowi Arkadiuszowi wszystkie grzechy z przeszłości, przede wszystkim nieczystość z zamężną kobietą i innymi kobietami. Spraw niech jego serce stanie się czyste. Przerwij wszystkie więzy zła teraźniejsze i z przeszłości. Wybacz i przerwij wszystkie grzechy pokoleniowe jego przodków. Daj Arkowi swoje błogosławieństwo i wylecz go z białaczki. Przemień jego serce na czyste.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, dzisiaj, w 13. dniu miesiąca, w obliczu zaczynającego się za tydzień ROKU ŻYCIA KONSEKROWANEGO ogłoszonego przez papieża, upraszaj nam, byśmy wypełnili Twoje prośby, które wyraziłaś objawiając się 13 lipca 1947 w Montichiari jako RÓŻA DUCHOWNA (z trzema różami: białą, czerwoną i złotą) i przekazując takie słowa: \"Pragnę, by trzynasty dzień każdego miesiąca był obchodzony jako dzień maryjny. W okresie dwunastu poprzedzających go dni należy odmawiac modlitwy przygotowawcze. Ów dzień powinien byc dniem pokuty za obrażanie naszego Pana przez dusze Bogu poświęcone. Tymi przewinieniami przebijają oni moje Matczyne Serce i Serce mego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa trzema płonącymi mieczami. W tym dniu będę zsyłac na instytuty i zgromadzenia zakonne, które oddają mi tak wielką cześc, pełnię łask i świętośc powołań. Życzę sobie, by dzień 13 lipca każdego roku był uroczyście obchodzony we wszystkich instytutach życia konsekrowanego. Powinny go uświęcac specjalne modlitwy: Msza święta, Komunia święta, Różaniec i godzinna adoracja. Życzę sobie, by w każdej wspólnocie zakonnej i w każdym instytucie zakonnym żyły dusze obdarzone gorącym duchem modlitewnym, tak by mogły wyprosic łaskę utwierdzenia każdego powołania (biała róża). Życzę sobie, by można było także znaleźc w nich dusze, które wielkodusznie i w duchu ofiarnej miłości znoszą wszelkie życiowe próby i upokorzenia jako pokutę za obrażanie Boga przez ludzi poświęconych Bogu, żyjących w grzechu śmiertelnym (czerwona róża). Życzę sobie, by również inne dusze ofiarowały całe swoje życie jako pokutę za zdradę, z powodu której cierpi nasz Pan i której dopuścili się księża, popełniając zdradę Judasza (złota róża).\" (Georg Schmertzing \"Tajemnica Maryi\", str. 155-156, Klub dla Ciebie, Warszawa 2008).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Teraz, w listopadzie - miesiącu dusz czyśccowych, chciałbym prosic o modlitwę za zmarłych: 1. z mojej rodziny: babcię Marunię, babcię Zosię, dziadka Jurka, wujka Ryśka i zmarłych z dalszej rodziny (znanych bardziej moim rodzicom niż mnie) oraz znanych mi powinowatych moich ciotek i dawnych bliższych znajomych rodziny; 2. zmarłych z mojej byłej szkoły podstawowej (12 osób), liceum (3 osoby) i uczelni (25 osób); 3. Alfredę Kaczorowską, Zofię i Józefa Kromskich, Kazimierza Szopę i zmarłych wolontariuszy szczecińskiego Hospicjum św. Jana Ewangelisty; 4. Józefa Kwiatkowskiego i zmarłych uczestników spotkań Odnowy w Duchu Świętym w parafii św. Jana Bosco w Szczecinie w latach 1991-1996; 5. moich rodziców chrzestnych Jadwigę i Jerzego; 6. księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego; 7. księdza marianina z Lichenia - Olgierda Nassalskiego, ojca pasjonistę Dominika Busztę i księdza Krzysztofa Pasiekę MSF z Apostolstwa Dobrej Śmierci; 8. księdza kanonika Tadeusza Moskala; 9. prymasa Józefa Glempa i trzech nieżyjących arcybiskupów szczecińsko-kamieńskich: Kazimierza Majdańskiego, Mariana Przykuckiego i Zygmunta Kamińskiego; 10. Pawła Szczerzyńskiego; 11. troje moich zmarłych lekarzy; 12. profesora Wolfganga Richtera z Berlina.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Z okazji 11 listopada - narodowego Święta Niepodległości: 1. MODLITWA DO NAJŚW. MARII PANNY, KRÓLOWEJ POLSKI: \"Najświętsza Panno, Matko Boża, miłowana i czczona w Twej przesławnej świątyni na Jasnej Górze, gdzie od wieków jesteś szafarką łask dla wiernego Ci ludu: kornie Cię błagamy: jak wyrwałaś ojców naszych z tylu niebezpieczeństw, tak przybądź nam teraz na pomoc i wybaw nas, zawsze błogosławiona Królowo Polski.\" - Jego Świątobliwośc Papież Pius XII udzielił odpustu 500 dni toties quoties i zupełnego, pod zwykłymi warunkami, raz na miesiąc, wiernym narodowości polskiej, którzy tę modlitwę co dzień odmawiac będą. (Reskr. św. Penit. Apost. I.3179/43 z 23 sierpnia 1943 i 7877/43 z 30 listopada 1943). 2. Ojciec św. Leon XIII dnia 19 listopada 1892 r. przywiązał odpust do pobożnego wzywania Imienia Maryi: \"NAJŚWIĘTSZA PANNO MARYJO, KRÓLOWO KORONY POLSKIEJ, MÓDL SIĘ ZA NAMI\".
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i potrzebne sily dla mamy Renaty
Norbert
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o łaskę pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Dzisiaj, 10 listopada, w liturgiczne wspomnienie obowiązkowe św. Leona I Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, módlmy się, aby dla Kościoła nastały lepsze czasy (takie jak IV-V wiek, zwany epoką \"Chrześcijańskiego Władania\" i Złotym Wiekiem teologii Ojców Kościoła, kiedy to odbyły się 4 pierwsze Sobory, uznawane do dziś nie tylko przez katolików, lecz także przez prawosławnych, a nawet częściowo przez protestantów). Módlmy się o ten nowy \"Złoty Wiek\" dla Kościoła za przyczyną ośmiu Świętych określonych w tradycji jako WIELCY DOKTORZY KOŚCIOŁA: 1. Czterech Wielkich Doktorów Wschodu: a) Święty Atanazy, obrońco boskości Chrystusa w czasach Soboru Nicejskiego, módl się za nami. b) Święci Bazyli Wielki i Grzegorzu z Nazjanzu, obrońcy boskości Ducha Świętego w czasach Soboru Konstantynopolitańskiego, módlcie się za nami. c) Święty Janie Chryzostomie, Doktorze Eucharystii i Patronie kaznodziejów, módl się za nami. 2. Czterech Wielkich Doktorów Zachodu: a) Święty Ambroży, Książę hymnologii, módl się za nami. b) Święty Augustynie, Doktorze łaski, największy z Ojców Kościoła, módl się za nami. c) Święty Leonie Wielki, Patronie dzisiejszy, obrońco dwóch Natur (Boskiej i ludzkiej) Chrystusa w czasach Soboru Chalcedońskiego, módl się za nami. d) Święty Grzegorzu Wielki, który zalecałeś czcic cztery pierwsze Sobory jak cztery księgi świętej Ewangelii, módl się za nami. 3. Matko Boża, Stolico Mądrości, upraszaj Kościołowi nowy Złoty Wiek. Jezu, Słowo Ojca, zmiłuj się nad nami. Jezu, Nauczycielu dobry, zmiłuj się nad nami. Jezu, światłości Ojców i Doktorów Kościoła, zmiłuj się nad nami. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Błagajmy o łaskę zdrowia dla mojej córki i bliskich.
Dariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Chciałabym prosić o zdrowie swoich rodziców i brata oraz o stawiennictwo do Boga o wybaczenie z powodu rozwodu i tego że chciałabym być szczęśliwa u boku kogoś kto będzie mnie akceptował taką jaka jestem jeśli będzie to z Wolą Bożą dla Sylwii
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o łaskę pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca wieczysta
O łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu
Emilia
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, nasza kochana Matko i pośredniczko, z całego serca proszę Cię, zanieś moją prośbę o nawrócenie mej córki przed tron Ojca Niebieskiego. Niech Bóg w swoim wielkim miłosierdziu obdarzy moją córkę łaską przebaczenia i nawrócenia, niech zabierze jej serce z kamienia a da jej serce z ciała. Wierzę, że Bóg kocha moją córkę miłością bezgraniczną, i że moje pragnienie serca jest takie samo, jak pragnienie Boga. Łączę się w modlitwie o duchowe uzdrowienie mojej córki z Wami.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matka zwracam się z serdeczną prośbą o pomoc w znalezieniu pracy, rozwiązania problemów finansowych. Wybłagaj zdrowie dla całej MOJEJ RODZINY. Kochający Piotr
PIOTR
 

Świeca siedmiodniowa
Dzisiaj, w Dniu Zadusznym, chciałbym prosic o modlitwę za zmarłych: 1. z mojej rodziny: babcię Marunię, babcię Zosię, dziadka Jurka, wujka Ryśka i zmarłych z dalszej rodziny (znanych bardziej moim rodzicom niż mnie) oraz znanych mi powinowatych moich ciotek; 2. zmarłych z mojej byłej szkoły podstawowej (12 osób), liceum (3 osoby) i uczelni (25 osób); 3. Alfredę Kaczorowską, Zofię i Józefa Kromskich, Kazimierza Szopę i zmarłych wolontariuszy szczecińskiego Hospicjum św. Jana Ewangelisty; 4. Józefa Kwiatkowskiego i zmarłych uczestników spotkań Odnowy w Duchu Świętym w parafii św. Jana Bosco w Szczecinie w latach 1991-1996; 5. moich rodziców chrzestnych Jadwigę i Jerzego; 6. księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego; 7. księdza marianina z Lichenia - Olgierda Nassalskiego i ojca pasjonistę Dominika Busztę; 8. księdza kanonika Tadeusza Moskala; 9. prymasa Józefa Glempa i trzech nieżyjących arcybiskupów szczecińsko-kamieńskich: Kazimierza Majdańskiego, Mariana Przykuckiego i Zygmunta Kamińskiego; 10. Pawła Szczerzyńskiego; 11. troje moich zmarłych lekarzy; 12. profesora Wolfganga Richtera z Berlina.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Miłosierdzie, ufamy Tobie! Panie Jezu, wysłuchaj nas, kiedy Cię prosimy: 1. abyś za przyczyną św. Pawła Apostoła wiarę naszą pomnożyc raczył; 2. abyś za przyczyną św. Judy Tadeusza naszą nadzieję umocnic raczył; 3. abyś za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi miłośc Boga w nas zapalic raczył; 4. abyś za przyczyną św. Augustyna w serca nasze miłośc ku bliźnim wlac raczył; 5. abyś za przyczyną św. Magdaleny Zofii Barat duszę naszą szatą godową łaski uświęcającej przyozdobic raczył; 6. abyś nas za przyczyną św. Marii Magdaleny od grzechu wszelkiego ochronic raczył; 7. abyś nam za przyczyną św. Jana Chrzciciela pokój sumienia dac raczył; 8. abyśmy za przyczyną św. Anny wolę Twoją przenajświętszą chętnie wypełniali; 9. abyś nam za przyczyną św. Józefa śmierc szczęśliwą dac raczył; 10. abyś nam za przyczyną św. Ekspedyta świętej cnoty cierpliwości udzielic raczył; 11. abyś nam za przyczyną św. Michała Archanioła w dzień Sądu Ostatecznego miłosiernym byc raczył; 12. abyś nas za przyczyną św. Gabriela Archanioła od ognia piekielnego zachowac raczył; 13. abyś nam za przyczyną św. Franciszka łaski świętego Sakramentu przed śmiercią udzielic raczył; 14. abyś nam za przyczyną św. Adama Patriarchy utrapienia osładzac i do radości niebieskich dopuścic nas raczył - o to wszystko Ciebie Boga prosimy: wysłuchaj nas, Panie. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Wspomagajcie nas nieustannie i orędujcie za nami, o Wy, wszyscy święci, spośród których zazwyczaj dobierano grono CZTERNASTU ŚWIĘTYCH WSPOMOŻYCIELI: św. Wolfgangu (Patronie dnia dzisiejszego, 31 października), św. Małgorzato Dziewico i Męczennico (Patronko dnia 20 lipca), św. Barbaro Dziewico i Męczennico (4 XII), św. Doroto Dziewico i Męczennico (6 II), św. Katarzyno Dziewico i Męczennico (25 XI), św. Mikołaju (6 XII), św. Rochu (16 VIII), św. Błażeju (3 II), św. Wicie (15 VI), św. Krzysztofie (25 VII), św. Idzi (1 IX), św. Magnusie (6 IX), św. Sebastianie (20 I), św. Oswaldzie (5 VIII), św. Jerzy (24 IV), św. Achacy (22 VI), św. Erazmie (2 VI), św. Eustachy (20 IX), św. Cyriaku (8 VIII), św. Pantaleonie (27 VII) i św. Dionizy (8 IV). Wraz z Matką Bożą Wspomożycielką Wiernych i Matką Nieustającej Pomocy trzymajcie dyżur ratowniczy nad nami we dnie i w nocy, a także módlcie się za nami przez Jej przyczynę do Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta). Amen.
Paweł
 

Świeca wieczysta
Proszę Cię Panie o miłość do blizniego, o Twoje miłosierdzie i mądrość Bożą, o pomoc na każdy dzień, o prowadzenie w życiu Twoją drogą, o pokój na świecie, o uwolnienie z choroby, o uwolnienie z nałogu, o pracę
Honorata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o łaskę pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca wieczysta
Prosze o modlitwe w intencji mojej Rodziny - Kasi, Marysi , Jakuba i Andrzeja, aby Bog mial ich w swojej opiece i wyprostowal ich sciezki zycia.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
1. Matko Boża Różańcowa z Fatimy, módl się za Rosję, której stan duchowy wciąż jest ciężki, a wraz ze św. Pawłem Apostołem módlcie się też za pozostałe kraje wschodniochrześcijańskie, kraje \"Domu św. Pawła\", które duchowo nie są jeszcze stracone. 2. Matko Boża i św. Kazimierzu królewiczu, chwało rodu Jagiellonów, blisko spokrewniony z królami Polski i Litwy, a także Czech i Węgier, módlcie się za katolickie kraje słowiańskie oraz za kraje bałtyckie i ugrofińskie, kraje, które duchowo nie są jeszcze stracone. 3. Matko Boża i św. Franciszku z Asyżu, módlcie się za kraje italoromańskie, kraje będące w stanie duchowo dośc ciężkim, choc jeszcze nie beznadziejnym. 4. Matko Boża, módl się za kraje galloromańskie, których stan duchowy jest raczej beznadziejny; św. Tereso od Dzieciątka Jezus wspieraj, o ile możesz, Matkę Bożą w tym zadaniu. 5. Matko Boża, módl się za Hiszpanię, której stan duchowy jest coraz cięższy, a wraz ze św. Teresą z Avila módlcie się też za pozostałe kraje iberoromańskie, które - jak się zdaje - nie są jeszcze duchowo stracone. 6. Matko Boża, módl się za kraje anglosaskie i celtyckie, które - oprócz Irlandii - są raczej w stanie duchowo ciężkim lub beznadziejnym; św. Jerzy, o ile możesz, wspieraj Matkę Bożą w ratowaniu tych krajów. 7. Maryjo, ratuj także pozostałe kraje germańskie, również będące w stanie duchowo ciężkim lub beznadziejnym; św. Michale Archaniele, o ile możesz, wspieraj Matkę Bożą w ratowaniu tych krajów. 8. Matko Boża Różańcowa z Fatimy, wraz ze świętymi Aniołami Stróżami krajów, módl się za pozostałe kraje świata, świata, w którym Babilonem jest bardziej Zachód (Europa Zachodnia i Ameryka Północna) niż Wschód, a jasnym punktem Kościoła jest Afryka. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o łaskę pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o łaskę pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę gorąco o modlitwę do Pani Fatimskiej o pomyślną operację dla Zofii oraz szybki powrót do pełnego zdrowia ,oraz o potrzebne łaski Boże dla Jej rodziny oraz bliskich. Stanisław z rodziną
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy jako nauczyciel w przedszkolu
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
INTENCJA: Aby Kościół rozeznał orędzia, które otrzymał Chris Courtis (jego strona: www.movingheartfoundation.com ), a jeżeli one są prawdziwe, to aby spełniono prośbę - zawartą w nich - o codzienne odmawianie przed lub po naszym Różańcu następującej LITANII DO NAJŚWIĘTSZYCH SERC: \"Panie Jezu Chryste, Synu Żyjącego Boga, zmiłuj się nad nami (całe to wezwanie 3 razy). Boże Ojcze, zmiłuj się nad nami. Panie Jezu Chryste, zmiłuj się nad nami. Duchu Święty, zmiłuj się nad nami. O Przebłogosławione Serce św. Anny, módl się za nami. O Przeczyste Serce św. Józefa, módl się za nami. O najboleśniejsze i najmiłosierniejsze Niepokalane Serce Maryi, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. O Panie Jezu, przez Twój Najświętszy Krzyż, zbaw nas ode złego. O Boskie Najpłomienniejsze Serce Ducha Świętego, zstąp na mnie. O Boskie Najpłomienniejsze Serce Ducha Świętego, zmiłuj się nad nami. O Dziecięce Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami. O Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami. O Najświętsze Eucharystyczne Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami. O Najświętsze i Ojcowskie Serce Boga Ojca, zmiłuj się nad nami. Przez tę Litanię do Najświętszych Serc modlę się, żebym mógł byc na zawsze zjednoczony z Niepokalanym Sercem Maryi, Najświętszym Sercem Jezusa i Najświętszym Sercem Boga Ojca. Przez te trzy serca dokonałeś zbawienia.\"
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o łaskę pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
PProszę o modlitwę w mojej intencji, kolejny raz leżę w swzpitalu,a lekarze usiłują dociec co mi jest, proszę o modlitwę waśnie w tej intencji, aby lekarzom udało się postawić właściwą diadnozę Bo Zapłać
Renata
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
 7 |
 8 |
 9 |
...
  
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2015