Świeca siedmiodniowa
modlitwa za moją mame i tate którzy odeśli z tego świata zawsze będziecie w mojej pamieci kocham was
Szymon
 

Świeca trzydziestodniowa
za moja mame i tate
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe w intencji malzenstwa mojego syna,niech dobry Bog ma w opiece te Rodzinę .
Ela
 

Świeca siedmiodniowa
O dar nieba dla Tomasza Głowacza rocznica śmierci
Rafal
 

Świeca trzydziestodniowa
za zdrowie dla rodziny i za Ojczyznę
Andrzej
 

Świeca wieczysta
BARDZO PROSZĘ O WYJŚCIE Z NAŁOGU DLA MOJEGO MĘŻA, O ZNALEZIENIE DOBREJ DLA NIEGO PRACY , O WYJŚCIE Z DŁUGÓW, O UZDROWIENIE DLA MOJEGO TATY, ŁASKĘ ZDROWIA DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko Święta proszę Cię o nawrócenie dla moich znajomych i bliskich, którzy odsunęli się od Boga popadając często w grzechy ciężkie, proszę zwłaszcza o nawrócenie dla mojej mamy, brata i męża oraz mojej koleżanki Magdy, aby odkryli na nowo radość płynącą z wiary i ochotnym sercem powrócili do Rodziny Bożej. By w naszej rodzinie powróciła miłość i spokój, aby nasze schorowane relacje rodzinne zostały uleczone. Proszę również o siły w trudnych chwilach oraz w chorobach, które nas doświadczają, byśmy potrafili przyjmować z pokorą cierpienia z nimi związane, a jeśli Bóg pozwoli otrzymali również zdrowie. Maryjo Królowo Polski dopomóż naszej Ojczyźnie powrócić do Boga, spraw by poruszyły się serca naszych Rodaków i mądrze wybrali władze Polski na kolejne lata, a wybory zostały przeprowadzone uczciwie i demokratycznie. Bóg zapłać za modlitwę.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Królowo Polski proszę,pomóż nam Polakom wybrać dobrego Prezydenta,zgodnie z Wolą Bożą.Proś Ducha Świętego o światło dla wyborców.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji moich dzieci o ich nawrocenie i ich rodzin
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
- za znalezienie pracy - za zdrowie moich najbliższych i moje
Jarosław
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uzdrowienie z nałogu Adama, o uwolnienie i uzdrowienie jego ciała, psychiki i duszy oraz nawrócenie przez Miłosierne Serce Jezusa. Proszę o uzdrowienie z nałogu jego ojca, a także o miłość, jedność, zgodę, błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ani i całej rodziny. Zawierzam i polecam ich wszystkich niepokalanemu Sercu Maryi.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę Cię o prawidłowy rozwój mojego maleństwa, które rozwija się pod moim sercem. Proszę Cię o poród w terminie bez komplikacji łatwy i szybki, a także bez żadnych komplikacji po porodzie.Chroń nas każdego dnia.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia,Spowiedzi Św. i żywej wiary dla synów oraz dla Kornelii
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
o nawrócenie córki
dorota
 

Świeca wieczysta
proszę o modlitwę za moich braci aby Matka Boża Fatimska wyrwała ich z nałogu alkoholizmu oraz żeby w mojej rodzinie zapanowała zgoda i pokój.
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo proszę wstaw się u Najwyższego Boga za mojego męża prosząc, aby w życiu codziennym w pogoni za pracą jego życie napełniło się większym spokojem, ufnością. Aby swoje serce otworzył na działanie Boga. Z prośbą o nawrócenie mojego męża Marcina. Maria.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska, dziękuję za uzdrowienie mamy. Proszę Cię aby jej dobry stan sie utrzymał i aby całkowicie wyszła z tej chorby. Prosze Cię tez o zdrowie da taty. Proszę miej w opiece ich małżeństwa, aby darzyli sie wzajemną prawdziwą miłością ,wiernoscią, szacunkiem i zaufaniem. Chroń ich od złego
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Matce Boskiej za wszystkie odebrane Łaski,za opiekę,zaprowadzenie mnie, nas do Jezusa.Dziękuję za odbyte rekolekcje z o.Jamesem w Kielcach od 14-17 maja 2015.Dziękuję za wszystko co mam,co w życiu osiągnęłam,za rodzinę,dom,dobrobyt,dobrą pracę.Myślałam że to wszystko to moja zasługa,ale wcale tak nie jest.Pan Jezus ciągle nade mną czuwał,był przy mnie w trudnych chwilach.Chciałam tyle razy odejść od męża zostawić to wszystko,ale Jezus mi nie pozwalał na to.Teraz to wiem,że był zawsze przy mnie wspierał mnie i wyciągał do mnie rękę.Nigdy mnie nie zostawił.Przez ponad 20 lat modliłam się o to,żeby mój mąż uwolnił się od nałogu alkoholizmu,bo przez to cierpiała cała rodzina. Było też bardzo dużo zwątpienia w dalsze kontynuowanie życia,a teraz dziękuje Jezusowi za to, bo poprzez tą jego chorobę,odnaleźliśmy wspólnie Jezusa,zaczęliśmy na nowo nasze życie i wiem że teraz Jezus jest wśród Nas i nie opuści nas a my Jego.Dzięki Ci Jezu,Chwała Tobie!!! Arleta
Arleta
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o ratunek w spłacie moich kredytów ,które nierozważnie wziąłem i spłatę pozostałych nalezności. O dobra żonę , o ratunek dla mojej mamy która jest bardzo chora. Maryjo ratuj mnie, przed bankructwem i więzieniem.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego, aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
O dar nieba dla Heleny Kowalskiej z okazji 4 rocznicy śmierci
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
żeby moje dzieciątko urodziło się zdrowe , i żeby się jakoś ułożyło Wszystko .
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o nawrócenie i Boże Błogosławieństwo dla mojej rodziny i bliskich, o zdrowie dla pani Dorotki i Justyny, rodziców, babci oraz Boże Błogosławieństwo w naszym Narzeczeństwie, rozeznanie woli Bożej i zaufanie, dobre przygotowanie do Małżeństwa, wzmocnienie daru Miłości, aby Pan Bóg był w naszej relacji Fundamentem, dar uzdrowienia, pokoju i radości, uzdrowienia dialogu. o Boże Błogosławieństwo dla chrześnicy Kasi, dla Agnieszki,, Oli, Moniki, Dominiki, Oli, Łukasza i ich rodzin. Dziękuje że Pan Bóg postawił Jacka na mojej drodze, za dar mojej rodziny i jego rodziny.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o uzdrowienie i uwolnienie Adriana z nalogu narkotykow, dopalaczy i innych uzywek. Prosze aby mial sile i checi do nauki i pracy.
Renata
 

Świeca wieczysta
Prosze o uzdrowienie i uwolnienie Adriana od narkotykow, dopalaczy i wszelkich uzywek. Prosze aby rozpoczal nowe zycie z Bogiem. Prosze aby mogl uczyc sie i pracowac.
Renata
 

Świeca wieczysta
O zdrowie dla mnie i mojej calej rodziny prosze rowniez o staw Stawienictwo najswietszej Maryji o nawrocenie wszystkich osob ktorych spotykam na codzien az do konca mojego zycia aby oni mogli sie cieszyc wiecznym szczesciem
Artur
 

Świeca trzydziestodniowa
za wszystkie dusze cierpiące w czyścu
Anna
 

Świeca wieczysta
ZA DARY DUCHA ŚW.DLA MNIE I MOJEJ RODZINY
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
ZA BOŻE MIŁOSIERDZIE DLA NAS I CAŁEGO ŚWIATA
ANNA
 

Świeca wieczysta
ZA WALDEMARA WIECZORKA ABY SIĘ NAWRÓCIŁ I UWIERZYŁ W BOGA
Anna
 

Świeca wieczysta
Boże przez najświętsze Serce Pana naszego Jezusa Chrystusa i Niepokalane Serce Maryji, proszę o łaskę głębokiej niezachwianej wiary i miłości w mojej rodzinie i dla wszystkich ludzi.
Leszek
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko kochana prosimy z całego serca o dar macierzyństwa dla Nas które tak bardzo pragniemy mieć.opiekuj się Nami i dziękujemy za wszystkie otrzymane łaski. Justyna i Damian
Justyna i Damian
 

Świeca wieczysta
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej córki Ilony - o uzdrowienie duszy i ciała i uwolnienie z sekty, o światło Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla niej. Matka
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Znana wspomożycielka dusz czyśccowych (nieżyjąca już) Maria Simma powiedziała, że Najświętsza Maryja Panna uwalnia najwięcej dusz z czyścca cztery razy do roku: na Boże Narodzenie, w Wielki Piątek, w uroczystośc Wniebowstąpienia Pańskiego oraz w uroczystośc Jej Wniebowzięcia. (Źródło tej informacji: broszurka \"Przedziwne sekrety dusz czyśccowych. Siostra Emmanuel rozmawia w Marią Simmą\" - wydana w roku 1997 w ramach serii broszurek o Medjugorju opublikowanych przez Wydawnictwo Księży Marianów w Warszawie). Dlatego dzisiaj, kiedy w Polsce i w niektórych innych krajach obchodzona jest uroczystośc WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, chciałbym prosic o modlitwę za zmarłych: 1. z mojej rodziny: babcię Marunię, babcię Zosię, dziadka Jurka, wujka Ryśka i zmarłych z dalszej rodziny (znanych bardziej moim rodzicom niż mnie) oraz znanych mi powinowatych moich ciotek i dawnych bliższych znajomych rodziny; 2. zmarłych z mojej byłej szkoły podstawowej (13 osób), liceum (3 osoby) i uczelni (26 osób); 3. Alfredę Kaczorowską, Zofię i Józefa Kromskich, Kazimierza Szopę i zmarłych wolontariuszy szczecińskiego Hospicjum św. Jana Ewangelisty; 4. Józefa Kwiatkowskiego i zmarłych uczestników spotkań Odnowy w Duchu Świętym w parafii św. Jana Bosco w Szczecinie w latach 1991-1996; 5. moich rodziców chrzestnych Jadwigę i Jerzego; 6. księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego; 7. księdza marianina z Lichenia - Olgierda Nassalskiego, ojca pasjonistę Dominika Busztę z Rodziny Matki Pięknej Miłości i księdza Krzysztofa Pasiekę MSF z Apostolstwa Dobrej Śmierci; 8. księdza kanonika Tadeusza Moskala; 9. prymasa Józefa Glempa i trzech nieżyjących arcybiskupów szczecińsko-kamieńskich: Kazimierza Majdańskiego, Mariana Przykuckiego i Zygmunta Kamińskiego; 10. Pawła Szczerzyńskiego i Piotra Radonia; 11. czworo moich zmarłych lekarzy; 12. profesora Wolfganga Richtera z Berlina.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O ŁASKĘ ŻYWEJ WIARY, DOŚWIADCZENIE MIŁOŚCI BOGA I NABLIŻSZYCH, POPRAWĘ STANU ZDROWIA DLA JANINY
MAŁGORZATA
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o nawrócenie dla Łukasza.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
W maryjnym miesiącu MAJU módlmy się: 1.\\\"Słodkie Serce Maryi, bądź moim ratunkiem.\\\" (Odpust 300 dni za każdym razem; odpust zupełny raz na miesiąc w dniu dowolnym dla tych, którzy to westchnienie odmawiali codziennie przez miesiąc cały. - Pius IX, Dekr. Św. Kongr. 30 września 1852). 2. AKT POŚWIĘCENIA SIĘ NIEPOKALANEMU SERCU MARYI podyktowany przez Matkę Bożą w Medjugorju w dniu 28 listopada 1983: \\\"O Niepokalane Serce Maryi, które jest przepełnione dobrocią, okaż nam swoją miłośc. Niech ogień Twego Serca, Maryjo, zstąpi na wszystkie narody. Kochamy Cię niezmiernie. Wyryj w naszych sercach prawdziwą miłośc. Niech tęsknią za Tobą. Maryjo, cicha i pokornego Serca, pamiętaj o nas, gdy popełniamy grzech. Ty wiesz dobrze, że jesteśmy grzesznymi ludźmi. Przez Twoje Serce, najświętsze i macierzyńskie, ulecz nas od wszelkich chorób duchowych. Spraw, byśmy umieli kontemplowac Twoją dobroc i abyśmy się zwrócili do Twego płomiennego Serca. Amen\\\". 3. Maryjne akty strzeliste, z których każdy jest obdarzony odpustem 300 dni: a) \\\"Królowo Różańca świętego, módl się za nami!\\\" b) \\\"Matko miłości, boleści i miłosierdzia, módl się za nami!\\\" c) \\\"O Maryjo, spraw, abym żył w Bogu, z Bogiem i dla Boga!\\\" d) \\\"Święta Maryjo, Dziewico, Boża Rodzicielko, wstaw się za mną!\\\" e) \\\"O Maryjo, niech w miłości Twojej wytrwają dzieci Twoje!\\\" f) \\\"Nasza Pani Jasnogórska, módl się za nami!\\\" g) \\\"Święta Maryjo, wspomożenie wiernych, módl się za nami!\\\" h) \\\"O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy!\\\" i) \\\"Przez Twoje święte i Niepokalane Poczęcie, o Najświętsza Maryjo Panno, oczyśc serce, ciało i duszę moją. Amen.\\\" j) \\\"Tobie, o Dziewico Matko, któraś nigdy żadną zmazą ani winy pierworodnej ani uczynkowej dotkniętą nie była, czystośc mego serca polecam i powierzam.\\\" k) \\\"Maryjo, Matko łaski, Matko Miłosierdzia, broń mnie od wroga i przyjmij w godzinę śmierci!\\\"
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
o laske wiary i nawrocenie moich synow Slawomira i Macieja oraz ich najblizszych i wychowanie w wierze corek Pauliny i Olgi
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
o laske wiary i nawrocenie moich synow Slawomira i Macieja oraz ich najblizszych i wychowanie w wierze corek Pauliny i Olgi
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
o laske wiary i nawrocenie wnuka MICHALA oraz laski Boze dla Jego Rodzicow i siostry Majki
Teresa
 

Świeca wieczysta
Bardzo proszę o modlitwę za duszę mojego syna śp.Pawła oraz mojego taty śp.Józefa.Bóg zapłać.
Gertruda
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrocenie i uwolnienie od złego,pojednanie w rodzinie i powrot do wiary dla Doroty.O pojednanie w małzenstwie Doroty i Pawla.
stenia
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę Zofii Myśliwy
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Za nawrócenie Mojego rodzeńtwa Grzegorza , Tadeusza , Loni i ich dzieci oraz ich powrót do chorej matki . za nawrócenie \" Piotrka ,Łukaza , Damiana , osoby z portalu katolickiego gloria .tv , które wprowadzają herezje i prowokacje na fora internetowe . Za mamę o jej zdrowie i siłę przetrwania trudnych chwil opuzczenia i samotności , oraz o Intronizację Jezusa Chrystuas .
Stefan
 

Świeca trzydziestodniowa
Dobry Boże, proszę cię o nawrócenie mojej rodziny, szczególnie za Emila i Sylwię oraz ich dzieci Lenkę i Bartoszka, za Roberta i Dorotkę, za mojego tatę i za siebie. Proszę Cię Najświętsza Matko Boża wstawiaj się za nami do Pana Boga, uproś nam potrzebne Łaski, miłosierdzie Boże, zgodę w rodzinie, ukochanie Pana Boga całym sercem i duszą i życie wg Jego woli. Proszę też za mnie i za Tomka o potrzebne łaski, wzajemne przebaczenie i o wypełnienie się woli Bożej w naszym życiu. Dziękuję za waszą miłość, dobroć i opiekę. Kasia
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo -Matko Nieustającej Pomocy, proszę Ciebie z całego serca -prowadź mnie po takich drogach życia abym po śmierci mógł otrzymać od Boga łaskę -miejsce w Światłości wiekuistej w Niebie. Amen.
Darek
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo -Matko Nieustającej Pomocy, proszę Ciebie z całego serca -prowadź moje dzieci po takich drogach życia aby po śmierci mogły otrzymać od Boga łaskę-miejsce w Światłości wiekuistej w Niebie. Amen.
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię o zdrowie dla mojego maleńkiego synka Szymonka,by rana po zabiegu chirurgicznym zagoiła się prawidłowo i by nie było nawrotów tej choroby.Pani Fatimska, proszę wstaw się za moim synkiem u Swego Syna, aby Szymonek wrócił do zdrowia. Matko Nasza kochana polecam Ci naszą rodzinę, okryj ją płaszczem swej opieki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę mojej śp. babci Zosi w dniu jej imienin (15 maja), w roku 20. rocznicy jej śmierci.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i moich bliskich, o łaskę umocnienia wiary, nadziei i miłości a także o dobrego męża dla mojej córki i nawrócenie z nałogu pijaństwa brata Leszka. Alicja
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie grzeszników i uzdrowienie sytuacji w pracy
Paulina
 

Świeca wieczysta
Proszę o nawrócenie moich braci i sióstr bo mam aż sześcioro rodzeństwa, a także proszę o wyzwolenie mnie z moich nałogów.
Ignacy
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochana Mateczko Maryjo proszę Cię o wytrwanie w czystośći dla mnie i dla Piotra. Proszę Cię także o dobrą żonę dla mnie i dla moich samotnych przyjaciół. Proszę także o dobry wybór prezydenta dla Polaków w wyborach 24.05.2015 roku. Proszę Cię także o ratunek finansowy oraz możliwość przedłużenia 3 m-nego stażu w administracji publicznej. Twój wierny sługa, Marcin.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwę wintencji mojego syna Waldemara /alkoholika/, który znajduje się od miesiąca na ulicy, nie chce żadnej pomocy i z każdym dniem stacza się bardziej na dno. Ma 45 lat,życie jeszcze przed nim, gdyby nie alkohol, który nim zawładnął, byłby wartościowym człowiekiem. Ja już n ie mam siły, mam nadzieję, że modlitwa za niego pozwoli mu się jeszcze otrząsnąć z tej matni. Bóg zapłać za pomoc, może Bóg mnie też wysłucha, chociaż powoli tracę nadzieję. Bóg zapłać
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Matko Moja powierzam Ci nawrócenie koleżanki z uczelni i jej rodziny oraz chłopaka.
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochansza Mateczko prosze o opieke nad synem Marcinem który wyjechał do pracy za granicę o nawrócenie synów wyzwolenie Daniela z nałogu pijaństwa błogosławieństwoboże dla naszej rodziny. Barbara
Barbara
 

Świeca wieczysta
Matko Boża polecam Ci siebie i całą moją rodzinę w szczególności Marię-proszę dla niej o zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją nieustanną opiekę. O zdrowie i błogosławieństwo Boże i Twoją opiekę proszę także dla Marcina, Lucyny, Tadeusza, Piotra, Natalii, Roberta, Lucyny, Michała, Natalii, Igora, Kacpra. O nawrócenie dla Walentyny, Andrzeja, Iwony i Edwarda. Dla bliskich zmarłych radość z oglądania Boga twarzą w twarz. Matko Boża oddaję Ci wszystkie swoje sprawy. Magdalena.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej znajomej, która potrzebuje teraz szczególnie pomocy duchowej. Szczęść Boże
Jadwiga
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko BoZa Fatimska bardzo Cię proszę o dar poczęcia dziecka i urodzenie go zdrowego dla Anety i Grzegorza oraz Boże Miłosierdzie
Aneta
 

Świeca wieczysta
Panie proszę Ciebie o łaski Ducha Świętego,silną wiarę, nadzieję i najpiękniejszą miłość. Proszę o szczęście i zdrowie w mojej rodzinie, nawrócenie moich bliskich i uwolnienie od nałogów i chorób.
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci, aby powróciły do Kościoła i stały się głęboko wierzącymi osobami. Niech Bóg im błogosławi i nawraca! Chwała Panu!
teresa
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o uzdrowienie relacji w mojej rodzinie, uwolnienie moich bliskich i mnie od uzależnień i nałogów oraz o spokój ducha i miłość - Mariola
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o zdrowie dla mojego męża Przemka,aby choroba która go męczy opuściła go.Proszę aby dziś trafił na dobrych lekarzy,by postawili dobrą diagnozę i leczyli męża odpowiednimi lekami,by mógł wrócić do zdrowia. Matko nasza,Pani Fatimska proszę wstaw się za moim mężem u Swego Syna. Matko polecamy Ci naszą rodzinę.
Beata
 

Świeca wieczysta
Proszę o duchową pomoc dla mnie i moich bliskich. Proszę o łaskę zdrowia dla siebie i moich bliskich, moich dzieci aby były zdrowe i nic im nie zagrażało.
Bogna
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, proszę o pomoc duchową. Proszę o pomoc, gdyż mam pewne problemy z których sama nie potrafię rozwiązać. Bardzo też proszę o to by w końcu udało mi się znaleźć jakieś dodatkowe dochody. Bardzo to proszę. szczęść Boże
Bogna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. Za moją duszę, żebym mogła znaleźć odpowiednią pracę, żebym potrafiła bardziej wierzyć i okazywać mogła lepiej swoją wiarę, bo chyba nie potrafię.
Bogna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za mnie samą, aby moja wiara się umocniła i za mojego tatę, który nadużywa alkoholu.
Patrycja
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o cofnięcie objawów choroby mojej Mamy Janiny.
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
Mamo moja w niebie, proszę Cię o rodzeństwo dla Stasia.
Mariola
 

Świeca trzydziestodniowa
Za Bartka i Iwone za Wojtka i za Janke o nawrocenie do Wiary!
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
W intecji nawrocenia grzesznikow ,ludzi ktorzy utracili wiare i odwrocili sie od Pana Boga , o umocnienie wiary milosc i pomyslnosc naszej Ojczyzny , ZA Rodzicow i z podziekowniem za otrzymane laski Piotr
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za mojego brata Sławomira który nadużywa alkoholu.
Ula
 

Świeca siedmiodniowa
O dar macierzyństwa dla Tomasza i Moniki i napełnienie Miłością ich serc.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji prześladowanych dla Najświętszego Imienia Pana Jezusa Jego Męki i Zmartwychwstania,oraz o Anioła pomsty Jahwe tychże prosi Dariusz
dariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji mojej rodziny szczególnie za dzieci o umocnienie wiary i ochronę przed złymi wpływami i działaniem szatana.
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
O potrzebne łaski dla Siostry Marii Emmy Njeri oraz Jej Rodziny.
Siostra Dominika
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Krzysztofa i powrotu do rodziny, o łaskę zdrowia dla moich dzieci a szczególnie dla Kamila o uwolnienie go z autyzmu i zaburzeń towarzyszących tej chorobie.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska. W dniu Twojego Święta, upamiętniającego dzień objawienia małym pastuszkom, dzieciom....ja Twoje dziecko pragnę Cię prosić z całego serca o wysłuchanie moich próśb. Proszę Cię Mateczko o prawdziwą, realną miłość mężczyzny, za którym tak tęsknię, który, serce mi podpowiada,jest dla mnie właśnie stworzony, ale który nie daje znaku życia od ponad roku. Mateczko pomóż Mu wrócić do kraju, daj Mu zdrowie każdego dnia, szczęscie, którego pragnie. Proszę Cię, Ty wiesz najlepiej co czuję i jak się czuję, wiesz jak jestem spragniona zwykłej lecz prawdziwej miłości. Nie chcę kochać kogoś innego, nie chcę żyć bez Niego. Jeżeli ułożył sobie życie, to proszę z całego serca byś pomogła się Mu choć skontaktować ze mną, by zechciał choć ze mną porozmawiać. Maryjo, jesteś dla mnie jedyną ucieczką. Wysłuchaj mnie. Bądź wola Twoja, którą zawsze przyjmę z pokorą. Pomóż mi Maryjo.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego chorego taty, który od kilku lat zmaga się z chorobą.
Weronika
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Maryjo bardzo proszę o łaskę znalezienia dobrej pracy oraz o sakrament małżeństwa z moim chłopakiem. Mariola
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę, żeby mojemu bratu Sławomirowi udało się zdobyć mieszkanie.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę, żeby wszystko co dotyczy mojej pracy ułożyło się jak najlepiej. Iwona
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
O trwałość nawrócenia, siłę w drodze ku dobru dla mojego syna Staszka.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego brata Wiesława, który nadużywa alkoholu. Proszę, żeby on i jego rodzina zaczęły funkcjonować normalnie. Iwona
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci i mojego męża -o nawrócenie dla nich.Dla dzieci o zmianę podejścia do życia ,żeby się usamodzielnili ,pozakładali rodziny oparte na Panu Bogu.
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla mojego synka. Bóg zapłać.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o mieszkanie dla mojej rodziny. Bóg zapłać.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę nawrócenia dla mnie i mojego męża, o to by nasze małżeństwo wzrastało w wierze, ufności i miłości.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pracę dla mojego męża i rozwiązanie jego problemów. Bóg zapłać.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji zdrowia dla rodziców, rodzeństwa i ich rodzin, oraz za mnie aby Pan Bóg wskazał mi drogę , którą mam podążać ku niebu. Aby postawił na mojej drodze życia kobietę, którą bedę kochał, z którą stworzę kochającą się rodzinę. amen
Rafal
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, dzisiaj, w Twoje święto, w Roku Życia Konsekrowanego, upraszaj nam, byśmy wypełnili Twoje prośby, które wyraziłaś objawiając się 13 lipca 1947 w Montichiari jako RÓŻA DUCHOWNA (z trzema różami: białą, czerwoną i złotą) i przekazując takie słowa: \"Pragnę, by trzynasty dzień każdego miesiąca był obchodzony jako dzień maryjny. W okresie dwunastu poprzedzających go dni należy odmawiac modlitwy przygotowawcze. Ów dzień powinien byc dniem pokuty za obrażanie naszego Pana przez dusze Bogu poświęcone. Tymi przewinieniami przebijają oni moje Matczyne Serce i Serce mego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa trzema płonącymi mieczami. W tym dniu będę zsyłac na instytuty i zgromadzenia zakonne, które oddają Mi tak wielką cześc, pełnię łask i świętośc powołań. Życzę sobie, by dzień 13 lipca każdego roku był uroczyście obchodzony we wszystkich instytutach życia konsekrowanego [jako ŚWIĘTO Maryi RÓŻY DUCHOWNEJ]. Powinny go uświęcac specjalne modlitwy: Msza święta, Komunia święta, Różaniec i godzinna adoracja. Życzę sobie, by w każdej wspólnocie zakonnej i w każdym instytucie zakonnym żyły dusze obdarzone gorącym duchem modlitewnym, tak by mogły wyprosic łaskę utwierdzenia każdego powołania (biała róża). Życzę sobie, by można było także znaleźc w nich dusze, które wielkodusznie i w duchu ofiarnej miłości znoszą wszelkie życiowe próby i upokorzenia jako pokutę za obrażanie Boga przez ludzi poświęconych Bogu, żyjących w grzechu śmiertelnym (czerwona róża). Życzę sobie, by również inne dusze ofiarowały całe swoje życie jako pokutę za zdradę, z powodu której cierpi nasz Pan i której dopuścili się księża, popełniając zdradę Judasza (złota róża).\" (Georg Schmertzing \"Tajemnica Maryi\", str. 155-156, Klub dla Ciebie, Warszawa 2008).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Podziękowanie za pracę w nowym miejscu.
Jerzy
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska ratuj mnie w tej trudnej sytuacji.Mój problem mnie przerasta. Wspieraj mnie ,zabierz okrutne myśli ,daj życzliwych ludzi i wsparcie
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji rozeznania powołania a także uwolnienie z nałogu. Michał
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska pomóż mi prowadzić moją działalność. Mam pracowników ,którym płacę zdecydowanie za mało na godziwe życie ,ponieważ nie mam dla nich pracy. Proszę Cię Matko Ukochana uratuj firmę w trudnej dla niej chwili i spraw ,żeby klienci częściej korzystali z usług mojej firmy. Dziękuję za zdrowi i opiekę. Proszę o więcej pracy i klientów
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Mateczki Przenajświętszej pokornie proszę o Boże błogosławieństwo dla moich córek Neli i Magdaleny, o dary Ducha Świętego, o Boże prowadzenie i potrzebne łaski zgodnie z wolą Bożą.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Przez wstawiennictwo Matki Boskiej fatimskiej proszę o łaskę opamiętania i nawrócenia dla mojego męża Adama aby Dobrotliwy Bóg przemienił jego serce i dał mu siły aby porzucić życie w grzechu.
Aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
MARYJO W MOJEJ INTENCJI PROSZĘ O MODLITWĘ ZA ZDROWIE CAŁEJ RODZINY,O ZNALEZIENIE PRACY, RAFAŁ
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o nawrócenie dla mnie i dla męża i uwolnienie nas z nałogów i pomoc trudnościach finansowych i zdrowie dla najbliższych.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko o światło Ducha Świętego dla Kacpra, o dobre rozeznanie drogi życiowej, dobrą pracę i potrzebne łaski, wzrost wiary, nadziei i miłości. Proszę Cię Matko Boża Fatimska.
Dominika
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
 5 |
 6 |
 7 |
 8 |
 9 |
...
  
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2016